Depolama

Endüstriyel lojistik uzmanı bir firma olarak, müşterilerimize depolama çözümlerinin tasarımı ve uygulanması konusunda kapsamlı bir uzmanlık sunuyoruz.

warehouse1

Endüstriyel lojistik uzmanı bir firma olarak, müşterilerimize depolama çözümlerinin tasarımı ve uygulanması konusunda kapsamlı bir uzmanlık sunuyoruz. Fiziksel ve bilgi akışlarınızı optimize etmek için size lojistik uzmanlığımızı, araçlarımızı ve lojistik altyapılarımızı sunuyoruz.

Depolama operasyonlarımızın boyutu ve kapsamı, hizmet verdiğimiz müşteri tabanı kadar çeşitlidir; her biri belirli bir işlevselliğe sahiptir, bölgesel konumuna ve çalışma koşullarına özeldir.

Tesislerimiz yerlerine göre farklı büyüklüğe sahiptir, genellikle hem kapalı hem de açık depolama alanları sağlarız. Her durumda, müşterilerimize maliyet etkin bir çözüm olarak uzun vadeli depo sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda tesislerimizi transit hangarı olarak kullanıyoruz.

Paletli, paletsiz, kafesli veya toplu ürünlerin taşınması için, yer ve çok yönlülüğü optimize eden raflı, yığın depolama ve mobil raf sisteminin bir kombinasyonunu sağlamaya gayret ediyoruz. Ürün ne olursa olsun, depolama hizmetlerimiz yalnızca konumsal değil, aynı zamanda taşıma kapasitelerinde de esnektir.

Tehlikeli malların boşaltılması, soğuk hava depoları gibi ek hizmetler stratejik iş ortaklarımız aracılığıyla sağlanır.

Supply base hizmetleri ile ilgilenen müşteriler, daha fazla bilgi için ofisimize başvurmalıdır.